Tvorchist afishaЧернігівський музей сучасного мистецтва «Пласт-Арт»


до Дня художника представляє виставку робіт

учнів Бучанської загальноосвітньої школи №4 та художньої студії «АРТ»

і їх викладачів Анатолія та Оксани Фурлет

«Творчість – це школа, а школа – це майбутнє»Говорять, що людина продовжує своє життя у своїх дітях, але вчитель і педагог знаходить себе не лише у рідних дітях, а й в учнях. Наш музей не одноразово вже презентував глядачам живопис та графіку Анатолія Фурлета (член національної спілки художників України, керівник художньої студії «АРТ», нагороджений знаком «Відмінник освіти України»), та ця виставка не лише презентує нові роботи Анатолія, а перш за все продемонструє роботи його, без сумніву талановитих учнів.

На виставці представлено більше 200 робіт виконаних у найрізноманітніших техніках та манерах – це і живопис Анатолія Фурлета, і чудові батики Оксани Фурлет, що також довгий час викладала, як у школі так і студії, це графіка, і художня композиція з оракалу та навіть ескізи розпису інтер’єрів.

Бучанська загальноосвітня школа з 2002 року навчає учнів за художньо-естетичним напрямком, це свого роду допрофесійна підготовка юних художників у контексті вимог сучасності, діти вивчають мистецтво дизайну на основі традиційного декоративно-ужиткового мистецтва, використовують нові сучасні матеріали та техніки. Особливістю навчання в студії є освоєння професії художника як ремесла, що в майбутньому може стати основою професійної діяльності.

 Состоялось открытие выставки!

   Гостями выставки были директор департамента культуры и туризма, национальностей и религий ОГА Моисеенко С.М. и начальник управления культуры городского совета Васюта О.П., Отец Роман УПЦ КП, художники Анатолий и Оксана Фурлет, администрация и более 40 детей Бучанской общеобразовательной школы І-ІІІ ступеней №4.


Tvorchist Vidkrut Tvorchist Vidkrut 4
Tvorchist Vidkrut 5
Tvorchist Vidkrut 6
Tvorchist Vidkrut 2
 Tvorchist 8  Tvorchist 7

 

Tvorchist Tvorchist 3
 Tvorchist 2  Tvorchist 4
 Tvorchist 5  Tvorchist 6

г. Чернигов, ул. Горького, 6.
тел. (0462) 610-328
info@plast-art.com.ua
plast-art@yandex.ru

найти Пласт Арт Чернигов

В начало